Horoskop e-ropczyce

HOROSKOP

Sprawdź, co przyniesie Ci los zapisany w gwiazdach. Nasz horoskop sporządzany jest przez rzetelnego astrologa, pozwoli przewidzieć dalszy los i pomoże się na niego przygotować.
[quads id=RndAds]
Horoskop e-ropczyce
[quads id=RndAds]

Horoskop na maj

baran

BARAN 21.03- 19.04

AS MIECZY

Twój umysł potrafi więcej niż ci się wydaje. Jeśli chcesz odnieść sukces, wykorzystaj teraz logiczne myślenie. Zapomnij o marzeniach i skup się na tym, co jest w rzeczywistości. Zauważ, że w relacji z partnerem jesteś sam/a, nie ma pomiędzy wami bliskości. W zależności od sytuacji – albo przeprowadź szczerą rozmowę, w której wyjaśnisz nieporozumienia między wami, albo odejdź, nie odwracając się za siebie. Postaw wyraźną granicę, domagaj się szacunku.


byk

BYK 20.04.-20.05

9 KIELICHÓW

Trochę zabraknie ci umiaru. Powinieneś w najbliższym czasie uważać na to, ile spożywasz alkoholu, czy nie przesadzasz z innymi używkami i czy się nie przejadasz. Bądź egoistycznie nastawiony/a do świata i ludzi. Bierz, ile się da. Należy ci się trochę czasu spędzonego na zabawie. Nie martw się pracą ani innymi obowiązkami. Swoje przyjemności stawiaj na pierwszym miejscu. Kto wie, co będzie jutro? W tym wszystkim zachowaj ostrożność. Ktoś „poluje” na ciebie dla rozrywki.


bliźnięta

BLIŹNIĘTA 21.05.- 21.06

WISIELEC

Dopóki drastycznie nie zmienisz swojego sposobu myślenia o ważnej dla ciebie sytuacji, będziesz miał wrażenie, że absolutnie nic nie da się w niej zmienić. Spójrz szerzej, z zupełnie odmiennej perspektywy, a nagle ukażą ci się tysiące możliwości. Jeżeli się na nie zamkniesz, utkniesz w miejscu. Zadaj sobie pytanie, czy nie jesteś uzależniony od czyichś kaprysów i czy taka sytuacja ci odpowiada. Myśl, a lepiej poznasz samego siebie i swoje uczucia.


rak

RAK 22.06- 22.07

10 MONET

Pary i małżeństwa czeka okres dobrobytu, a osoby samotne mogą się wreszcie uśmiechnąć – szykuje się coś pięknego. Karta jest wspaniałą wróżbą, bo wyklucza też na dłuższy czas wszelkie możliwe problemy finansowe w związku. Oboje będziecie korzystać z życia! Poza tym uwierz, że zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Jeśli zapomnisz o kompleksach i dostrzeżesz swoją wartość, zaczniesz coraz częściej się uśmiechać. Bogactwo materialne zależy od stanu ducha. Karta 10 Monet pyta: „Jesteś bogaty już teraz – czy to widzisz?”.


lew

LEW 23.07 – 22.08

9 BUŁAW

Wystarczy ci determinacji i odwagi, już niedługo osiągniesz upragniony sukces. Musisz jeszcze trochę wytrwać. Jak to zrobić? Uwierzyć w to, że zostało ci jeszcze wiele wewnętrznej mocy do wydobycia. Przekonasz się wtedy, że jesteś niezniszczalny. A to da ci siłę, by wykonać ostatni, najważniejszy krok. Do dzieła! Ważne jednak, by działać mądrze, ostrożnie i z wyczuciem. Korzystaj z tego, co już wiesz. I nie poddawaj się na ostatniej prostej. Jeśli jesteś aż tutaj, to jest to dowód twojej siły, determinacji i mądrości. Walcz dalej, a jeśli brakuje ci już siły, czerp ją z wiary w to, że twoja wygrana jest w zasięgu ręki. Twoim największym wrogiem jest teraz strach i związane z nim zniechęcenie.


panna

PANNA 23.08- 22.09

3 KIELICHÓW

Ktoś bardzo cię lubi i ma ogromną ochotę na romans z tobą, jednak zupełnie nie myśli zobowiązaniach, albo mówi, że w jego życiu jest obecna jeszcze trzecia osoba… 3 Kielichów to karta romansu i spontanicznych przygód. To wspólne świętowanie, celebrowanie życia. Karta wróży też pozbycie się problemów – ale to od nas zależy, w jaki sposób to zrobimy. Niektórzy zamiotą je pod dywan i zaczną szaleństwo, a inni postarają się popracować nad sytuacją i dopiero po tym uznają, że zasłużyli na celebrację.


waga

WAGA 23.09- 22.10

6 MIECZY

Zaczynasz coś nowego od tzw. „szczęścia w nieszczęściu”. Twoje problemy doprowadzą do takich wydarzeń i transformacji, przez które będziesz o wiele szczęśliwszy. Karta mówi o tym, by odciąć się od przeszłości i wyznaczyć sobie nowy kierunek. Przypomina, że cały czas się zmieniasz i rozwijasz. Nie warto stać w miejscu. Nawet jeśli w ostatnim czasie doświadczyłeś czegoś bolesnego, możesz przenieść się zupełnie gdzie indziej – tam, gdzie czeka na nas nadzieja. Karta mówi też wędrówce, podróży, czasami morskiej przeprawie, więc nie tkwij bez celu w przeszłości, która cię ogranicza. Wypróbuj, do czego tak naprawdę jesteś zdolny. 


skorpion

SKORPION 23.10- 21.11

SPRAWIEDLIWOŚĆ

Spójrz na wszystko obiektywnie i nie kieruj się swoimi uczuciami przy formułowaniu oceny sytuacji. Nie zrzucaj winy na innych, nie ustawiaj się w roli ofiary, nie przesadzaj też z poczuciem winy. Zbierzesz teraz to, co zasiałeś wcześniej. Rozważ wszystkie za i przeciw przy podejmowaniu decyzji. Nie zachowuj się dumnie i nie zakładaj, że jesteś nieomylny! Postaraj się poszerzyć swój punkt widzenia. Zobacz sprawę z drugiej perspektywy, zachowując otwarty umysł. Postaraj się być sprawiedliwy. Odłóż na bok emocje.


strzelec

STRZELEC 22.11- 21-12

4 BUŁAW

Czujesz się bezpiecznie i stabilnie, przebywasz pośród ludzi, których darzysz zaufaniem, w twoim życiu panuje harmonia. Jeśli myślisz o tym, by wprowadzić do swojego życia jakieś zmiany i zabiegać o coś, na czym ci zależy, karta podpowiada, że czeka cię ogromna pomyślność. Zapowiada też bardzo radosny, dobrze spędzony czas we dwoje lub w gronie przyjaciół. Może być zapowiedzią małżeństwa lub tworzenia wspólnego domu, na pewno odbędzie się wesele lub inna rodzinna uroczystość. Krótko mówiąc, nastaw się na pozytywne zdarzenia, dobre wiadomości, radość i odprężenie.


koziorożec

KOZIOROŻEC 22.12- 19.01

7 KIELICHÓW

Masz ochotę pobujać w obłokach i uciec na trochę do świata wyobraźni? Poczytać powieść, poezję, zatracić się w muzyce? Zrób to. Pozwól swojej wyobraźni opowiadać ci jedną historię za drugą, i przez jakiś czas udawaj, że wierzysz w tę bajkę. Daj sobie uciec od świata. Niech cię to zainspiruje. Ale po jakimś czasie koniecznie stań z powrotem twardo na ziemi. W przeciwnym wypadku zaczniesz sądzić, że twoje złudzenia to rzeczywistość. A wtedy będzie płacz…


wodnik

WODNIK 20.01- 18.02

KOCHANKOWIE

Karta mówi o niepewności związanej z odczuwaniem intensywnej miłości do kogoś, bezbronności z tym związanej, konieczności pracy nad związkiem, aby mógł się udać.
Przypomina o tym, że chociaż jesteśmy pod opieką aniołów, decydujemy o swoim życiu. Sugeruje, byśmy w chwili niepewności zwrócili się do nich z prośbą o przewodnictwo. Nie musimy być z tą decyzją zupełnie sami. Od nas też zależy, czy ze swoim partnerem będziemy podejmować decyzje tak, jak byśmy byli obcymi ludźmi, czy będziemy starali się znieść bariery i się z nimi porozumieć.


ryby

RYBY 19.02- 20.03

SŁOŃCE

Spójrz na świat niewinnymi oczami dziecka i przypomnij sobie, jak czułeś się w dzieciństwie. Jakie są twoje najszczersze pragnienia? Mogą się teraz spełnić, jeden po drugim, jeśli tylko zachować dziecinny zachwyt nad życiem. Nie zapominaj nigdy o tym, aby czuć się wdzięcznym za to, co cię spotyka. Odczuwaj rozkosz. Szukaj w życiu nie tylko pracy i obowiązków, ale i zabawy. Otaczaj się wszystkim, co daje ci lekkość i ciepło. Czy jesteś dla innych źródłem światła? Czy inni są nim dla ciebie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *