Horoskop e-ropczyce

HOROSKOP

Sprawdź, co przyniesie Ci los zapisany w gwiazdach. Nasz horoskop sporządzany jest przez rzetelnego astrologa, pozwoli przewidzieć dalszy los i pomoże się na niego przygotować.
[quads id=RndAds]
Horoskop e-ropczyce
[quads id=RndAds]

Horoskop na luty

baran

BARAN 21.03- 19.04

RYCERZ BUŁAW

Najbliższe tygodnie będą dla ciebie poszukiwaniem „sławy i chwały”. Jesteś zdeterminowany w swoich dążeniach, cel masz jasno określony, ale musisz się na nim bardziej skupić, poświęcić mu więcej energii. Skupiasz się na swojej roli, ale nie na tym, jakiej sprawie powinieneś służyć. To może sprawić, że porzucisz jeden cel dla innego. Chcesz osiągnąć sukces? Oddaj mu całą energię i poświęć trochę więcej. Zdrowie ci dopisze, siła też, ale twoje ego może być za duże.


byk

BYK 20.04.-20.05

2 MONET

Trzeba będzie załatwiać kilka spraw jednocześnie. Pomoże ci w tym umiejętność rozwiązywania problemów według schematów, jakie znasz. W najbliższym czasie trzeba będzie podjąć szybkie decyzje i dokonać ważnych wyborów. Aby te wybory były korzystne dla ciebie, oprzyj się na życiowym doświadczeniu, ale też trochę na instynkcie. Karta radzi, byś odpuścił trochę z pracą, bo życie na dwa etaty (albo więcej) nie przyniesie ani finansów ani innych większych efektów.


bliźnięta

BLIŹNIĘTA 21.05.- 21.06

7 KIELICHÓW

Masz do podjęcia ważną decyzję, a zachowujesz bezczynność i niezdecydowanie. Odsuwasz od siebie dokonanie wyboru, bo wydaje ci się, że wynikną z tego złe dla ciebie konsekwencje. Sprawia to, że stoisz w miejscu. Chociaż nadchodzące okazje będą kuszące i atrakcyjne, będziesz musiał w końcu porzucić marzenia i wyobrażenia przyszłości na rzecz jednego realnego kierunku. W zamieszaniu, które cię czeka przez najbliższe dni powinieneś zdać się na twardy osąd, porzucić kaprysy, mrzonki i fantazje.


rak

RAK 22.06- 22.07

RYDWAN

Będziesz mógł się wykazać siłą woli i nieludzkim wręcz opanowaniem. Jeśli okiełznasz idealistyczne wyobrażenia, zwłaszcza te dotyczące przyszłości, osiągniesz niedługo wielki sukces. Najbliższe dni powinieneś też wykorzystać na zaplanowanie i zorganizowanie jakiejś podróży. Ta podróż i tak cię czeka, więc jeśli teraz nad nią popracujesz to wszystko przejdzie według twoich oczekiwań. Będziesz też musiał wykazać się zdolnościami przywódczymi.


lew

LEW 23.07 – 22.08

7 MONET

Przychodzi czas, że twoje wysiłki przyniosą owoce. To czym się zajmowałeś nie wymaga już twojej uwagi. Możesz teraz odpocząć i pozwolić na to, żeby los kierował twoimi sprawami. Może trochę źle ulokowałeś inwestycje, albo myślisz o przedsięwzięciu, które będzie nieopłacalne. Zatrzymaj się, teraz będzie ci brak pewności siebie, więc poddaj się biegowi wydarzeń. Twoja niecierpliwość może protestować, ale nawet jeśli się jej poddasz, nic to nie zmieni.


panna

PANNA 23.08- 22.09

KRÓLOWA KIELICHÓW

Do głosu dojdą uczucia, więc zachowaj spokój, zwłaszcza, że będziesz bardziej wrażliwa i delikatna niż zwykle. W twoich działaniach do głosu dojdą emocje i uczucia. Dotąd oceniałaś je właściwie – teraz możesz je zbyt wyolbrzymić. To może sprawić, że rzeczy które aktualnie masz do załatwienia nie pójdą po twojej myśli. Młodsze pokolenie będzie wymagać w tym miesiącu od ciebie bardzo dużo pomocy.


waga

WAGA 23.09- 22.10

PAŹ KIELICHÓW

Patrzysz na jakiś problem, a traktując go emocjonalnie, nie umiesz go rozwiązać. Całkiem możliwe, że niepokoją cię nawet sny. Tymczasem czekają cię nowe propozycje związane z pracą zawodową. Trzeba będzie się wykazać, bo już dawno straciłeś do tej pracy pasję. Czeka cię ważne spotkanie rodzinne, ale jednocześnie nie sporo kłopotów z dziećmi. Powinieneś trochę przewartościować swoje życie. Zastanów się, czy wobec bliskich jesteś uczciwy.


skorpion

SKORPION 23.10- 21.11

KAPŁAN

Zastanów się, czy nie zaczynasz traktować rodziny i bliskich w sposób autorytarny: tylko ty jeden wiesz, co jest dobre i słuszne. Jeśli nie zmienisz takiego nastawienia, możesz dużo stracić w relacjach, na których ci zależy. Poza tym musisz się wygadać: nie o tym co się dzieje, ale o tym co czujesz. Taka terapia dla ciebie to nie tylko konieczność, ale wręcz krzyk duszy. Pozwól sobie pomóc, bo niedługo będziesz potrzebować całej swojej psychicznej siły.


strzelec

STRZELEC 22.11- 21-12

SŁOŃCE

Czeka cię dobry czas. Mówiąc metaforycznie – zbierzesz owoce swoich działań, znajdziesz też rozwiązanie dla problemów, które cię nurtują. Nadchodzące dni będą radosne, pełne wigoru i optymizmu. Portfel się zapełni, zdrowie dopisze, możesz też uzyskać awans. Znajomi będą do ciebie lgnąć i szukać twojego towarzystwa. W chwili prosperity możesz zacząć wszelkiego typu inwestycje. Na pewno przyniosą niemałe zyski. Znajomości, które zawrzesz również przyniosą korzyść.


koziorożec

KOZIOROŻEC 22.12- 19.01

5 BUŁAW

Będzie jakiś konflikt i walka. Po drodze niejedna kłótnia, z której, niestety, nie wyjdziesz zwycięsko. Okoliczności się zmieniają, więc trzeba zmienić strategię działań. Próbujesz wygrać, ale twój pośpiech skazuje cię na porażkę. Po pierwsze wybierz mądrze to, o co będziesz walczyć. Poza tym za dużo mówisz, a to wykorzystują osoby, które nie są twoimi przyjaciółmi. Także w pracy trochę nieporozumień. Stres, w którym będziesz może też spowodować przeciążenie organizmu – a to prosta droga do długiej choroby.


wodnik

WODNIK 20.01- 18.02

KRÓL BUŁAW

Twoje ego za bardzo wybujało. Myślisz, że możesz wydawać rozkazy, a to zmieni świat tak, by tobie odpowiadał. Chcesz kontrolować otoczenie i osoby, a to droga do samotności. W swoich działaniach musisz trochę zwolnić. Szybkość nie zawsze jest energią, a impulsywne reakcje sprawią, że ludzie się od ciebie odsuną. Uwypuklij swoje pozytywne cechy: wielkoduszność, ciepło i zaangażowanie. Tylko one mogą sprawić, że korzyści które odniesiesz będą cię cieszyć.


ryby

RYBY 19.02- 20.03

GŁUPIEC

Będziesz w nadchodzącym czasie niezwykle entuzjastyczny, impulsywny i radosny. To sprawi, że wszyscy dookoła będą chcieli pomóc ci w osiąganiu celów. Rozpoczniesz znowu coś nowego, ale dobrze to przeanalizuj, a przede wszystkim nie powtarzaj już raz zrobionych błędów. Będziesz trochę niedojrzały i lekkomyślny, możesz też zbagatelizować sprawy, które w konsekwencji odbiją się cieniem w przyszłości. Ale kolejne tygodnie to też czas, kiedy wiele osób będzie zachwyconych twoim towarzystwem, będzie go szukać i wręcz żądać. Nawiążesz więc wiele nowych kontaktów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *