Aero Gearbox szuka pracowników. Praca w Ropczycach w branży lotniczej.

Aero Gearbox International to spółka joint venture powołana przez rolls-royce i safran transmission systems. Firma zajmuje się projektowaniem, opracowaniem, produkcją oraz obsługą dodatkowych układów przeniesienia napędu (ADT) dla wszystkich turbogazowych silników, które będą w przyszłości produkowane przez Rolls-Royce’a dla lotnictwa cywilnego.

Image Not Found

Oferty pracy w Aero Gearbox (Ropczyce)

Magazynier

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw komponentów na stan
  • Weryfikacja dokumentacji przyjmowanych części
  • Przygotowanie i kompletowanie kitów montażowych
  • Przyjmowanie na stan wyrobów gotowych pozycji produkcyjnych, wysyłka części do odbiorcy
  • Obsługa wszelkich ruchów magazynowych w systemie SAP B1
  • Utrzymanie porządku na magazynie
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Kontrola stanów magazynowych, sporządzanie raportów

Wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest mile widziane
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w systemie SAP oraz biegła obsługa Excel
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Dyspozycyjność, uczciwość, zaangażowanie i staranność w działaniu
  • Uprawnienia na wózki widłowe

Oferta

  • interesującą pracę w międzynarodowym środowisku
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • ubezpieczenie ochronne i pakiet medyczny
  • szkolenia i rozwój zawodowy
  • zatrudnienie w firmie, dla której ważna jest dobra atmosfera i dbałość o rozwój pracownika

Operator CNC

  • Wykonywanie operacji na jednym z procesów: toczenie/ kształtowanie uzębień/ frezowanie/ szlifowanie baz/ szlifowanie powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych/ szlifowanie uzębień/
  • Wykonywanie detali na maszynie CNC zgodnie z wymogami technologicznymi i jakościowymi
  • Rejestrowanie wykonywanych operacji w systemie ERP
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Współpraca z technologami/programistami
  • Dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek na miejscu pracy

Wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego
  • Gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
  • Zaangażowanie i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferta

  • Bardzo dobre warunki pracy – praca na nowych maszynach w klimatyzowanej hali produkcyjnej
  • Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę
  • Prywatne ubezpieczenie na życie i pakiet medyczny
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Szkolenia i rozwój zawodowy w branży lotniczej

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Aero Gearbox”). Tam też można aplikować na konkretne stanowisko.

Inf. i zdj. Carpatia Biznes