Weekendowe imprezy w Ropczycach i Sędziszowie

Kto jeszcze nie zaplanował sobie relaksu na właśnie rozpoczynający się weekend, będzie miał możliwość spędzić go „za progiem”. W miastach naszego powiatu zaplanowano kilka różnych, widowiskowych i wyczynowych eventów.

Ropczyce

SOBOTA

„Rajdy dla frajdy”.  IV etap w tegorocznym cyklu „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę”. Organizatorzy przygotowali trzy trasy: sportową -117km, rekreacyjną – 86km i podróżniczą – 176km.

Strat na Stadionie Miejskim w Ropczycach, sobota, 8 czerwca, o godz. 8.30. Dokładne informacje na stronie Rajd IV – woj. podkarpackie – Rajdy Dla Frajdy!

Image Not Found

NIEDZIELA

Motocyklowe rozpoczęcie lata. Impreza pod patronatem Burmistrza Ropczyc rozpocznie się na Stadionie Miejskim o 12.00. Organizatorzy zaplanowali m.in. paradę motocyklową, koncert Yellow Horse, pokazy kowalstwa, konkursy. Odbędzie się również zbiórka charytatywna na wsparcie  Szamana (Marek S. walczy z ciężką chorobą).

Image Not Found

Sędziszów Małopolski

SOBOTA

Sędziszowskie smaki folkloru i Bitwa regionów. Impreza rozpocznie się o 16.00 na Małym Placu Targowym. W programie:  konkurs kulinarny – Bitwa Regionów, występy ZPiT Rochy i zabawa ogrodowa od godziny 20:00 do 1:00.

Image Not Found

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *