Szukasz pracy? Może w Dębicy?

Firma Oponiarska Dębica zwiększa zatrudnienie i szuka pracowników na stanowiska produkcyjne. Pracę znajdzie około 200 osób – poinformowała firma we wtorkowym komunikacie. Fabryka jest jednym z największych pracodawców na Podkarpaciu.

Image Not Found

Dębicka fabryka szuka m.in. operatorów produkcji opon i maszyn CNC, monterów ds. form, mechaników remontowych, elektryków, elektroenergetyków oraz elektromechaników.

„Osoby, które zdecydują się dołączyć do zespołu, mogą liczyć na stabilne zatrudnienie. Ponadto firma umożliwia zdobywanie nowych umiejętności i awans w ramach struktury międzynarodowej korporacji, oferując dofinansowanie szkoleń i kursów” – przekazała firma w komunikacie. Pracownicy fabryki mają też pakiet świadczeń socjalnych oraz dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Osoby zainteresowane pracą mogą osobiście złożyć CV w punkcie obsługi pracownika w każdy wtorek, w godzinach od 7.00 do 15.00 lub przesłać je elektronicznie.

Fabryka w Dębicy produkuje opony do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Nie tylko własnej marki, ale również koncernu Goodyear, Dunlop, Fulda i Sava, które trafiają do 59 krajów. Dębicka fabryka jest największym zakładem Goodyeara w Europie i jednym z trzech największych na świecie. Jest też jednym z największych pracodawców na Podkarpaciu. Zatrudnia około 3 tys. osób.

Inf. PAP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *