Sławomir Pazdan – laureat ogólnopolskiego konkursu nt. technologii wodorowych

II miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepszy referat dotyczący przyszłości technologii wodorowych zajął uczeń LO im. Ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Młp, Sławomir Pazdan.

Image Not Found

Jestem nam niezmiernie miło poinformować, że uczeń klasy 2b – Sławomir Pazdan zajął drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepszy referat dotyczący przyszłości technologii wodorowych. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Podkarpacka Dolina Wodorowa. Pracę Sławka kapituła konkursu doceniła za wysoką wartość merytoryczną, językową i redakcyjną. Gratulacje!” – czytamy na stronie sędziszowskiego LO.

Stowarzyszenie Podkarpacka Dolina Wodorowa nawiązuje nazwą do słynnej amerykańskiej Doliny Krzemowej. Jego celem jest wspieranie rozwoju gospodarki wodorowej oraz dążenie do zbudowania gałęzi podkarpackiego przemysłu wodorowego, w tym opartego o produkcję wodoru w procesie elektrolizy z wykorzystaniem energii produkowanej z instalacji OZE oraz jego wykorzystanie w energetyce, w tym cieplnej, transporcie i infrastrukturze oraz przemyśle.

Image Not Found

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *