Poważny wypadek za Trzcianą. Droga nieprzejezdna

Jak podaję portal Halo Rzeszów:

„Około godz. 10 na drodze krajowej 94 w Woliczce w gminie Świlcza doszło do poważnego wypadku. Zderzyły się autobus MKS oraz samochód osobowy. Droga jest zablokowana.

Image Not Found

Zdj. Michał Es

Cztery osoby zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło w piątek przed godziną 10 w Woliczce pod Rzeszowem. To kierowca i pasażer autobusu oraz kierowca i pasażer audi. 

– Ze wstępnych ustaleń policjantów ekipy wypadkowej rzeszowskiej drogówki wynika, że kierujący autobusem kursowym w Woliczce, skręcając w lewo i włączając się do ruchu na drogę krajową 94 najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu audi – relacjonuje wypadek asp. Magdalena Żuk, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Sanoka. – Pasażer audi został śmigłowcem przetransportowany do szpitala w Rzeszowie. Jego stan zdrowia oraz kierowcy samochodu osobowego jest krytyczny – powiedziała policjantka. 

Do szpitala trafili także kierowca autobusu MKS Rzeszów i jedna z pasażerek. Ich stan zdrowia nie zagraża utracie życia. 

Na miejscu odbywa się ruch wahadłowy. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze nawet 5 godzin”

Jeden komentarz

  1. Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *