Policjanci z Sędziszowa proszą o pomoc w identyfikacji

Policjanci z Sędziszowa Małopolskiego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy z samochodu dostawczego, do której doszło w rejonie sklepu „Biedronka” na ul. Jana Pawła II w Sędziszowie Małopolskim. Na nagraniu z monitoringu, widać wizerunek osoby podejrzewanej o popełnienie tego przestępstwa. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki lub osobisty z policjantami z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim.

Do zdarzenia doszło 28 marca bieżącego roku, w rejonie sklepu „Biedronka” na ul. Jana Pawła II w Sędziszowie Małopolskim. Ustalono, że około godz. 8, mężczyzna miał dokonać kradzieży pieniędzy z samochodu dostawczego, następnie oddalić się w kierunku ul. Grunwaldzkiej. Przeprowadzone dotychczas czynności pozwoliły m.in. na ustalenie wizerunku osoby, która jest podejrzewana o dokonanie tego przestępstwa.

Osoby, które na opublikowanym wizerunku rozpoznają mężczyznę, proszone są o zgłaszanie się do Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim lub kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki pod nr 47 82 24 310. Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość.

Image Not Found
Image Not Found
Image Not Found

Źródło: KPP Ropczyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *