Policja prosi o pomoc w identyfikacji zwłok kobiety

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie prowadzą czynności identyfikacyjne zwłok nieznanej kobiety. Zwłoki zostały ujawnione 11 kwietnia 2024 roku w zaroślach przy ulicy Lubelskiej w Rzeszowie.

Image Not Found

Rysopis: wiek około 45-50 lat, szczupła budowa ciała, twarz okrągła, włosy krótkie koloru ciemnego lekko siwiejące, uszy średnie, widoczne braki w uzębieniu (górna czwórka oraz siódemka z prawej strony koloru złotego).

Znaki szczególne: na ramieniu lewej ręki tatuaż z kwiatowym wzorem, na przedramieniu lewej ręki tatuaż przedstawiający pysk lisa ozdobiony kwiatami, na przedramieniu prawej ręki od strony wewnętrznej tatuaż przedstawiający koło marynarskie oraz napis o treści „procul negotis senza dubbio”.

Image Not Found
Image Not Found

Ubiór: kurtka do pasa koloru granatowego z podszewką w kolorze pomarańczowym z kapturem podszytym kożuszkiem, bluza dresowa koloru popielatego z kolorowym napisem „THE NEW GEN”, spodnie jeansy w kolorze grafitowym, buty sportowe białe z napisem „Reebok”.

Image Not Found

Denatka posiadała plecak w kolorze czarnym z zawieszonym odblaskiem koloru zielonego z napisem STOP, na lewej ręce miała zegarek elektroniczny z napisem „POLIT”, na palcach lewej dłoni dwa pierścionki koloru złotego. Na szyi łańcuszek koloru złotego.

Image Not Found

Osoby, które mają informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości kobiety, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13 lub telefonicznie pod numer 47 821 3224 lub z dyżurnym tel. 47 821 3311 lub 112.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *