Pełna lista kandydatów do Rady Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego

KANDYDACI DO RADY POWIATU

OKRĘG NR 1 – GMINA ROPCZYCE

KW PiS

Józef Drozd – Ropczyce

Grażyna Madeja – Mała

Marta Oliwa – Ropczyce

Agnieszka Opławska – Ropczyce

Wojciech Piątkiewicz – Ropczyce

Jacek Róg – Gnojnica

Dariusz Skórski – Lubzina

Anna Sroka – Okonin

Stanisław Wrona – Niedźwiada

KWW SiG – POROZUMIENIE

Arkadiusz Bęben – Mała

Waldemar Cholewa – Ropczyce

Andrzej Cierpiał – Lubzina

Wioletta Czemarnik – Ropczyce

Lucyna Litwicka – Chmura – Ropczyce

Wojciech Mastej – Gnojnica

Paulina Popielarz – Ropczyce

Sylwia Ruszel – Gnojnica

Wiesław Rygiel – Ropczyce

KWW KOALICJA ODNOWY PODKARPACIA

Edyta Dydo – Ropczyce

Oskar Kapusta – Ropczyce

Magdalena Kaszowska – Ropczyce

Bartosz Kaszowski – Ropczyce

Justyna Kołodziej – Ropczyce

Paweł Mamczur – Ropczyce

Robert Raś – Ropczyce

Marianna Róg – Ropczyce

Łukasz Róg – Ropczyce

Inga Serafin – Ropczyce

KWW PONAD PODZIAŁAMI

Agnieszka Marciniec – Łączki Kucharskie

Tomasz Nowakowski – Brzezówka

Justyna Pawłowska – Niedźwiada

Agata Paśko – Ropczyce

Magdalena Paśko – Ropczyce

Mateusz Paśko – Ropczyce

Stanisław Wójciak – Ropczyce

Edyta Ździebło – Ropczyce

OKRĘG NR 2 GMINA SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI

KW PiS

Andrzej Bączkowski – Zagorzyce

Krzysztof Dziuba – Góra Ropczycka

Bartłomień Feret – Sędziszów

Marek Flis – Sędziszów

Katarzyna Hagdej – Sędziszów

Piotr Kapusta – Sędziszów

Iwona Pająk – Sędziszów

Zofia Szybisty – Czarna Sędziszowska

KWW SiG POROZUMIENIE

Piotr Bała – Sędziszów

Izabela Gawor – Sędziszów

Maja Ignaś – Sędziszów

Jerzy Kiebała – Będziemyśl

Marcin Lach – Sędziszów

Kacper Szlachta – Czarna Sędziszowska

Barbara Traciak – Zagorzyce

Wiesław Wojdon – Sędziszów

KWW PONAD PODZIAŁAMI

Sebastian Dyło – Sędziszów

Małgorzata Flisak – Sędziszów

Dorota Kania – Zagorzyce

Tadeusz Lis – Sędziszów

Filip Patro – Krzywa

Jakub Pupa – Góra Ropczycka

Patrycja Sama – Jantas – Klęczany

Aleksander Łobaza – Sędziszów

OKRĘG NR 3 GMINY: IWIERZYCE, OSTRÓW, WIELOPOLE SKRZYŃSKIE

GMINA IWIERZYCE

KWW PiS

Jerzy Jakubiec – Sielec

Agnieszka Rachwalska – Olimpów

KWW SiG POROZUMIENIE

Beata Bąk – Wiśniowa

Bogusław Mucha – Iwierzyce

Maria Świniuch – Iwierzyce

KWW KOALICJA ODNOWY PODKARPACIA

Natalia Kłósek – Nockowa

KWW PONAD PODZIAŁAMI

Sebastian Kot – Nockowa

Zenon Malski – Olchowa

GMINA OSTRÓW

KWW PiS

Krzysztof Bajgel – Ostrów

Sławomir Bezara – Ocieka

Renata Dłużeń – Kamionka

KWW SiG POROZUMIENIE

Paweł Dziewit Kamionka

Bogusław Wójcik – Ostrów

KWW KOALICJA ODNOWY PODKARPACIA

Grzegorz Łomnicki – Ostrów

KWW PONAD PODZIAŁAMI

Agnieszka Golonka – Ostrów

Przemysław Popielarz – Kamionka

GMINA WIELOPOLE SKRZYŃKIE

KWW PiS

Halina Poręba – Wielopole

Marcin Sikora – Brzeziny

Zofia Święch – Brzeziny

KWW SiG POROZUMIENIE

Andżelika Misiura – Glinik

Marcin Świerad – Wielopole

Jan Świstak – Brzeziny

KWW KOALICJA ODNOWY PODKARPACIA

Małgorzata Kruczek – Wielopole

Mariusz Pomaraniec – Glinik

KWW PONAD PODZIAŁAMI

Alicja Długosz – Wielopole

Ewa Przybyła – Broniszów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *