My głosujemy na sierż. sztab. Oleksego. A Wy?

29.02.2024 r. rozpoczął się plebiscyt #SuperDzielnicowy 2024, który będzie jednym z wydarzeń realizowanych w 2024 r. w ramach wspólnej akcji społecznej Komendy Głównej Policji oraz Telewizji Puls #DzielnicaBEZstrachu.

Tegoroczna edycja, ze względu na duże zainteresowanie ze strony uczestników poprzedniej edycji, została znacznie wydłużona, możliwość oddania głosu na „swojego dzielnicowego” trwać będzie aż do końca kwietnia br.

My głosujemy na sierżanta Mieszka Oleksego. Po pierwsze to nasz dzielnicowy. Po drugie – jest wrażliwy, gdy trzeba i stanowczy, gdy trzeba. Po trzecie – niczego nie lekceważy. Po czwarte – jest empatyczny (a to dziś rzadkość).

Image Not Found

Celem akcji społecznej #DzielnicaBezStrachu jest zainteresowanie społeczeństwa problematyką bezpieczeństwa utrzymane w lekkiej konwencji, zaś samego plebiscytu zbliżenie dzielnicowych z mieszkańcami poprzez wyłonienie #SuperDzielnicowego 2024 oraz znalezienie najaktywniejszych polskich dzielnic w plebiscycie internetowym.

Jaki powinien być SuperDzielnicowy? To człowiek, który zna swój rejon i społeczność w nim mieszkającą. Cieszy się zaufaniem, jest pierwszą osobą, do której można się zgłosić w sytuacji, gdy potrzebna jest pomoc i szybka reakcja. Troskliwy, sumienny, odważny, zawsze gotowy chronić mieszkańców swojej dzielnicy

Wejdź i głosuj na stronie internetowej #DzielnicaBEZstrachu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *