Dementi: przyjazd Buddy był żartem na prima aprilis.

Oczywiście, artykuł był żartem. Duża ilość odsłon i telefonów do redakcji skłoniła nas do myśli, że jeszcze ropczycanie chcą się śmiać! Nie jesteśmy więc ponurym powiatem. I tak trzymać!

Zgodnie z zapowiedziami, dziś pod pomnikiem Króla Kazimierza Wielkiego w Ropczycach, znany youtuber Budda po raz kolejny odda część zarobionych pieniędzy w ręce szczęściarzy. Budda ogłosił, że przekaże kwoty od 2000zł do 9000zł tym osobom z naszego powiatu, które w peselu mają cyfrę 6 lub jej wielokrotność”.

Image Not Found

Budda to właściwie Kamil Labudda, prominentny youtuber, kierujący kanałem o nazwie – Budda TV. Jego reputacja przybrała na sile, gdy 1 lipca 2023 roku zaszokował opinię publiczną niezwykłą inicjatywą w Rzeszowie – pozostawił przed domem dziecka skrzynię, wypełnioną 100 tysiącami złotych.  Ta bezprecedensowa akcja wywołała burzę emocji i zaintrygowała społeczność.

Kilka podobnych akcji ugruntowało sławę Buddy jako działacza charytatywnego i dobroczyńcy. Dziś w Ropczycach od godziny 16.00 do 16.30 będzie można nie tylko otrzymać niemałe kwoty, ale też dostać autograf i zrobić sobie z Buddą zdjęcie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *