Jest pierwszy kandydat na fotel Burmistrza Ropczyc. To Kazimierz Moskal

Wreszcie rozpoczęła się kampania wyborcza do władz samorządowych. Jako pierwszy swoją kandydaturę wysunął Kazimierz Moskal z PiS. Na jego profilu społecznościowym czytamy:

𝗥𝗼𝗽𝗰𝘇𝘆𝗰𝗲,𝟭𝟰 𝘀𝘁𝘆𝗰𝘇𝗻𝗶𝗮 𝟮𝟬𝟮𝟰𝗿. – 𝘀𝗽𝗼𝘁𝗸𝗮𝗻𝗶𝗲 Ś𝘄𝗶ą𝘁𝗲𝗰𝘇𝗻𝗼𝗡𝗼𝘄𝗼𝗿𝗼𝗰𝘇𝗻𝗲 𝗿𝗼𝗽𝗰𝘇𝘆𝗰𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼 ś𝗿𝗼𝗱𝗼𝘄𝗶𝘀𝗸𝗮 𝗽𝗿𝗮𝘄𝗶𝗰𝗼𝘄𝗲𝗴𝗼.

W najbliższych wyborach samorządowych wystawimy kompetentnych i doświadczonych kandydatów do gminy, powiatu oraz województwa.

Wstępnie przyjąłem propozycję kandydowania na funkcję 𝗕𝘂𝗿𝗺𝗶𝘀𝘁𝗿𝘇𝗮 Miasta i Gminy Ropczyce. Filarami naszego programu wyborczego (otwartego na oczekiwania i aspiracje naszych mieszkańców) są: 𝗿𝗼𝗱𝘇𝗶𝗻𝗮, 𝗯𝗲𝘇𝗽𝗶𝗲𝗰𝘇𝗲ń𝘀𝘁𝘄𝗼 𝗶 𝘇𝗿ó𝘄𝗻𝗼𝘄𝗮ż𝗼𝗻𝘆 𝗿𝗼𝘇𝘄ó𝗷.

Pełnienie funkcji publicznych to odpowiedzialne działanie na rzecz dobra wspólnego, a nie prywatne bądź partyjne interesy i ambicje”.

Image Not Found

Kazimierz Moskal to wieloletni poseł na Sejm RP. Urodził się w 1962r w Żyrakowie. W 1988 ukończył studia z zakresu historii na Wydziale Humanistycznym WSP w Krakowie. Kształcił się podyplomowo w zakresie administracji publicznej (UJ 1996) oraz europeistyki o specjalności administracja publiczna (UR 2004). Prowadził własną działalność gospodarczą, następnie w latach 1991–2005 pracował jako nauczyciel i dyrektor szkół w Dębicy. Od 1998 do 2005 zasiadał w radzie miasta i gminy Ropczyce. W 2005r z listy PiS (do którego wstąpił w 2003) został wybrany na posła w okręgu rzeszowskim. Od tego czasu do 2023r.zasiadał w ławach sejmowych na kolejne kadencje. W wyborach w 2023r. nie kandydował. Jest żonaty i ma czworo dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *